VIDEO: Pepa vydírá Terezu. Chce číslo na Koblihu!

Páteční večer v Přístavu bude ve znamení tomboly. Tereza shání u každého obyvatele něco, co by mohl darovat. Zastaví se i u Pepy Krupičky, který požaduje výměnu. On dá dar, Tereza mu daruje telefon na její sestřenici.

Tereza Skálová, partnerka Romana Mareše, společně s dětmi Drozdových chodí po Zátoce a vybírají věci do tomboly. Samozřejmě se musí zastavit i u Pepy Krupičky.

Něco za něco!

Pepa Krupička má sice plný sklad různých objektů a rád přispěje, ale pak ho napadne, že jeho dary mohou fungovat i jako skvělá výměna informací. Sestřenice Terezy, která jezdí ralley, ho totiž opravdu okouzlila, Pepa o ní mluví, kudy chodí. Když Terezu požádal o telefonní číslo, nechtěla mu ho dát. Co kdyby nějakou věc do tomboly vyměnil za tak drahou informaci jako je číslo Koblihy?

Kdo je Kobliha?

Pokud by někdo neznal ženu, která minulý a předminulý týden udělala pořádné haló v celé Zátoce, musíme Koblihu představit. Jana Koblihová je vdova, knihovnice, skvělá kuchařka, ale hlavně závodnice ralley (jak už jsme vás informovali). To je jeden z důvodů, proč Krupički Kobliha tak uhranula.

Pepa však miluje hlavně chytré ženy a působí to na něj jako afrodiziakum, proto od všech žen požaduje, aby mu četli před spaním. U Pepy nemá žádná šanci, pokud neumí správně číst. A musíme připomínat, že Kobliha je knihovnice? Byla by to ideální dvojice!

Celý díl Přístavu uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.