VIDEO: Petr a Johana? Byl to boj. Petr dal napoprvé Johaně košem

Lukáš miluje Johanu, Johana chce Petra a Petr má přítelkyni. Tak složitě to začalo a Johana o své místo na slunci vedle Petra musela hodně bojovat. Pamatujete si na tuto scénu?

Láska umí bý někdy pěkně bolavá, i to v praxi zažil poblázněný Lukáš (Jakub Štěpán), který by pro svou Johanu udělal cokoliv. Zatímco, diváci naposledy viděli 66. díl Přístavu, v dílu č. 16 si můžete zavzpomínat, jak Johana bojovala o muzikanta zuby nehty.

Musela být totiž dost drzá, aby si ji Petr vůbec všiml. A také se dost načekala.

CELÝ DÍL MŮŽETE VIDĚT TADY

Když Petr přijel poprvé do Zátoky, měl všechno tak trochu na háku. Svou přítelkyni a mimo jiné i textařku jejich kapely v Praze, stejně jako ostatní věci. I tak pro něj ale bylo přátelství víc než holka z prázdnin. Jenže nakonec se všechno pořádně zkomplikovalo. Petr sice v této scéně Johanu odmítl, ale nakonec se do Zátoky vrátil právě kvůli ní. Tím však skončilo přátelství Lukáše a Petra na dlouhou dobu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.