VIDEO: Petr Lexa hraje cover od Weeknda

Představitel Petra Dvořáka, Petr Lexa, začínal na youtube jako zpěvák coverů. Na síť nahrával svá videa a to mu také zajistilo úspěšnou hudební kariéru v kapele SLZA. V pátečním Přístavu uslyšíte jeho další cover úspěšného singlu I can´t feel my face.

Když profesionální hudebník Lukáš Bundil hledal do svého nového projektu zpěváka, na youtube narazil právě na Petra Lexu. V tu chvíli obyčejnému klukovi z Českých Budějovic, který studoval a po večerech pracoval v baru, změnil život. Petr se už nějaký ten moment nahrával na kameru, kde zpíval různé světové covery. A to mu, věřte nebo ne, zajistilo kariéru, následně dva Slavíky a různé jiné hudební ceny.

V Přístavu se jeho postava Petra Dvořáka připravuje na svatbu Milenky a Radima, kteří budou chtít speciální vystoupení. Kluky z Přístavu napadlo, že by to mohli spojit i s Lindou, náctiletou dcerou Dr. Jonáše, která Petra tajně miluje a je to její idol. Linda je totiž mistriní ve stepování, a tak by mohli spojit své umělecké síly.

Píseň o závislosti na heroinu?

Petr Dvořák se tedy musí stavit v chatě u Jonášových, aby si mohli společně s Lindou něco nazkoušet. A jako song, do kterého by mohla Linda stepovat, zahrál na ukulele úspěšný taneční singl I can´t feel my face od zpěváka jménem Weeknd. I když je píseň ve skutečnosti pořádně potemnělá, protože vypovídá o závislosti na heroinu, tóny z ukulele ji dostatečně zjemnily.

Zpěvák Weeknd, jehož další hit znáte hlavně ze soundtracku k 50 odstínům šedi (Earnd it), je bohužel s tvrdými drogami spojován i v dnešní době. Ačkoliv jeho okolí mluví jinak, Weeknd přiznává jen to, že závislostí na drogách si prošel v letech minulých.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY ONLINE.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.