VIDEO: Petr Lexa zahraje i na ukulule pro Johanu!

Petra Lexu, zpěváka z kapely SLZA a úspěšného vlogera uvidíte už dnes na Primě v Přístavu. V jeho první seriálové roli si zahraje svého jmenovce Petra Dvořáka. I ten má kapelu a v seriálu ukáže svůj hudební talent.

Johana Skálová je nadšená, když se objeví dva sympaťáci v Přístavu a ještě se představí jako bývalí studenti jejího táty. Že by Johana opustila myšlenku na to, že se jí líbí o patnáct let starší Roman?

Svět jí ukázal, že pro jedno kvítí slunce nesvítí, a Petr Dvořák bude možná dalším, kdo Johanu okouzlí. Petr má viditelně spoustu karet v rukávu už jen proto, že je to muzikant, který dovede se svým ukulele a perfektní barvou hlasu okouzlit leckterou dívku.

Co zahrál Johaně?

Podívejte se na video z dnešního dílu:

Přístav uvidíte ve středu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.