VIDEO: Petr má před sebou den D. Dostane práci moderátora?

Páteční večer ve 20.15 na Primě uvidíte již další Přístav. Petr pokračuje ve své snaze o to získat svůj vysněný job - práci moderátora v rádiu. A nastává den D. Jak se Petrovi povede? Podívejte se na páteční scénu s předstihem!

Petra uvidíte ještě v dnešním dílu učit se u Braunovky orální gymnastiku, aby parádně zvládal všechny situace v rádiu. I když mu učení fonetiky a jiných věcí dává pořádně zabrat, to nejtěžší ho teprve čeká. Postavit se před mikrofon v naprosto nejisté a nevyzkoušené pozici chce samozřejmě odvahu.

Petr si všímá, že v posledním kole pohovoru jsou už jen tři adepti, ale všichni mají větší zkušenosti než on sám. Dvořák sice vystupuje pravidelně na pódiu, ale mluvit a vyslovovat správně stále neumí perfektně, nemluvě o praxi v rádiu. Johana mu dokonce radí, aby během pohovoru zazpíval, když je tak nervózní. To však manager Lukáš rezolutně zamítne.

Nastane ukoktané finále?

Petra čeká před jehio vysněnou kariérou ještě dlouhá cesta. Nicméně, už teď vám můžeme prozradit, že na konci celého pátečního dílu se dozvíte, jak Petr dopadl. Vzali ho na post moderátora? Nebo bude okouzlovat na pódiu "jen" jako zpěvák?

A co Johana?

Zatím to s ním pár minut před pohovorem vypadá bledě. Bledá bude i Johana, jež musí doma něco velkého oznámit. Nechte se v pátek překvapit čím.

Celý díl Přístavu uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.