VIDEO: Petr najde Terezu v bezvědomí!

Tereza prožívá v práci nezdravou nadmíru stresu, což se začíná projevovat na jejím zdravím. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu, který uvidíte na Primě ve 20.15!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Tereza má už od posledních dílů první série problém se svým šéfem, který ji nakládá čím dál tím více práce. Po stěhování do domu v Zátoce je navíc ještě více unavenější než předtím, ale kriminální případy, jež by měla jako soudkyně řešit, se na ní valí ještě rychleji než dříve.

Tereza má všeho dost, je jí špatně už jen v případě, kdy o své práci mluví a její tělo už mele z posledního.

Není proto divu, že Petr Dvořák ji najde zhroucenou v obýváku v úzkostném stavu. Petr je nucen zavolat záchranku a Tereza po něm chce jediné. Nesmí nic říci jejímu Romanovi. Ale jak se příjezd ambulance dá utajit zrovna v Zátoce, kde každý vidí tomu druhému do talíře?

Podobné články

Podívejte se na ukázku, co můžete vidět tento pátek v Přístavu:

Přístav uvidíte na Primě každý pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.