VIDEO: Petr potřebuje sehnat 35 000 korun. Má problém!

Petr přijíždí do Přístavu trochu zneklidněný. Potřebuje sehnat 35 000 korun. Co provedl? Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu.

Johana se po počátečních scénách, kdy nemohla zkousnout, že její rodiče mají každý nového partnera, uklidnila. Momentálně se učí na těžkou zkoušku z práva. Zoufalou studentku překvapí Petr, který měl být na koncertě. Petr se jí svěřuje, že má obrovský problém a musí uhradit 35 000 korun. Propásl totiž jeden z koncertů.

Produkční klubu po něm chce uhradit lístky a zabookované místo koncertu. Petr samozřejmě nemá ani vindru. Johana nejdřív navrhuje vypůjčit si od mámy. To Petr ihned zamítá, ale pak je napadne spásná myšlenka. Ozvat se Lukášovi, bývalému kamarádovi, který byl do Johany zamilovaný celé léto. Kvůli tomu, že si Johana vybrala Petra, se Lukáš s Petrem přestal úplně bavit. Pomůže teď Petrovi v nouzi?

Pravdou je, že Lukáš nemůže o Petrovi ani slyšet. Jejich kamarádství, které začalo na gymnáziu už je dávno passé. Lukáš mu zkrátka Johanu nikdy neodpusti.

Co uvidíte ve středu v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Přístav uvidíte už tuto středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.