VIDEO: Petr se seznamuje s Koblihou. Ta ho pozvala na hodně zvláštní zábavu

Petr s Johanou přijíždí do Přístavu. A Petr se konečně potká se sympatickou Koblihou, která v Zátoce tráví čas s rozvedeným Pepou. Kobliha pozve Petra na zajímavou akci. Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Petr Dvořák ještě Koblihu nezná, a tak ho trochu překvapí, že ho zrovna ona pozve na raylley závody. Ano, i ženy jsou dobré za volantem!

Kobliha přijela na prázdniny se svojí dcerou. Většina single maminek si nového partnera zkouší a pozoruje, jaký bude mít vztah s jejím vlastním dítětem. Na to u Pepy Krupičky koukat nemusí, protože Pepa je viditelně zbožňuje obě dvě. A dává to dost často najevo.

Šikovný automechanik se dokonce dočká i obrovské pusy od dcery Koblihy. Novou trojici čeká výlet na inlajnových bruslích. Jak se povede Pepovi, který v minulých dílech dal pořádně na frak hokejistům z Nagana? Těšte se na zábavnou podívanou.

Podívejte se na upoutávku, co uvidíte dál v Přístavu?

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky seznámení

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.