VIDEO: Petr se učí mluvit s Braunovkou

Petr má před důležitým pohovorem na pozici moderátora rádia. Okolí mu však dalo najevo, že s mluvením má velké problémy. Petr se po přemlouvání dostaví k Braunové, jež je operní zpěvačkou a s teorií artikulace má velké zkušenosti. Podívejte se na páteční scénu z Přístavu.

Páteční večer bude ve znamení zkoušení. Petr Dvořák se učí s Braunovkou artikulaci, protože ho v nejbližší době čeká pohovor na moderátora rádia. Slabá stránka Petra je drmolení, Petr mluví strašně rychle a není mu rozumět.

S tím by mu měla pomoci právě Braunovka, do jejíž práce jako operní pěvkyně patří právě i správná artikulace. Braunovka je z Petra zpočátku mírně zděšená, protože mu nejde žádný jazykolam a texty čte podle ní strašně.

Braunovka ho ale uklidňuje, že není ztracený případ - chce to pouze cvik. Jejich hodinu jazykolamů jim naruší nabuzený Míra Šimáček, který si z Braunovky dělá legraci a odnese Lucky.

Podívejte se na páteční scénu z Přístavu.

Co uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě?

Podívejte se do galerie, kde vám prozradíme, proš se Mili opije:

Přístav uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.