VIDEO: Petr se zbláznil. Rozkazuje Johaně!

Minulý díl Petr odhalil, že na Johanu pořádně žárlí. Teď se rozhodl, že bude Johana domácí puťkou a bude podporovat jeho kariéru. Co se to děje? Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního dílu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

71. díl Přístavu ukázal, že Petr Dvořák se dost nehezky pohádal s Johanou, protože žárlí na managera Lukáše. Podle něj Johana nestydatě flirtuje s Lukášem. Doma v Praze je pořádně hustá atmosféra, Petr si uvědomil, že to trochu přehnal a snaží se u Johany vše vyžehlit. Ta mu nechce nic odpustit zadarmo.

Nakonec s ním ale plánuje prázdniny v Londýně. Johana chce, aby s ní jel i Petr alespoň na čtrnáct dní. Petr rezolutně odmítne. A to bude dalším tématem sváru.

Podívejte se na Přístav už v pátek ve 20.15 na Primě.

Těšte se na další páteční díl Přístavu už ve 20.15 na Primě!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Sdílejte článek
Štítky Anglie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.