VIDEO: Petr žehlí hádku u Johany. Odpustí mu?

Minulý díl skončil tak, že se Petr sbalil a odjel sám do Prahy. Žárlil na managera Lukáše. Teď ale tuší, že reagoval špatně. A snaží se vše napravit, jenže v hádce Johanu označil za číšnici "nahože bez". Odpustí mu Johana? Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Přístavu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě. Petrovi v minulém dílu ruply nervy a pořádně se rozohnil na Johanu. Teď všeho lituje, ale doma vládně tichá domácnost. Johana na jeho prosby nereguje.

Podívejte se na celou scénu, kdy se muzikant a moderátor rádia snaží studentku práv roztomile udbořit. Ta má pro něj už stejně překvapení. Co na něj Petr asi řekne?

To uvidíte už ve 20.15 na Primě ve 20.15!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.