VIDEO: Poprask na sedle Radimova koně. Bojí se!

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15 na Primě. Přichází den D, kdy se Milenka a Radim konečně vezmou a můžete vzít jed na to, že to bude pořádný poprask. Podívejte se na videoukázku z pátečního dílu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Už v prvních minutách videa si všimnete, že Radim je psychicky poněkud rozhozený. Milenka z módu paniky přešla na užívání si kouzelných momentů.

Roman s Pepou Krupičkou přijíždějí k chatě Pátkových na bílých koních, aby splnili tajný sen Milenky, která se těší, že se jednou v životě bude cítit jako Popelka se svým Juráškem. Radim z toho jako ženich ale nadšený rozhodně není. Musí totiž na koně vylézt a dojet až před Přístav a ještě u toho vypadat elegantně? Nemožný úkol.

Jak nasednout na koně a nezabít se

První problém bude to, že Radim neumí na koně nasednout ani správným směrem, nemluvě o tom, že si u toho roztrhne kalhoty. Celá akce se samozřejmě neobejde bez lamentování a komandování Pepy. Při příjezdu k Přístavu Radim zjišťuje, že jeho svěděk na svatbě chybí, a tak bude muset někdo zaskočit. Muži se však do této role příliš nehrnou.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.