VIDEO: Pošli Krupici na Lesbos, radí Marek Pepovi

Pepa Krupička je vzteky bez sebe, protože Krupice se nevzdává se svým nápadem jet společně k moři. Pepa jí chce dokázat, že v Zátoce o nic nepřichází, to mu ale nevyjde. Marek Pepu nakonec přemluví, protože mu vypráví hostorku z jedné povedené dovolené, z které vznikla dcera Johana. Pepa má nápad!

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, můžete sledovat každé pondělí a středu. Šestý díl uvidíte už ve středu.

Krupice se nevzdává se svou ideou strávit pár dní během letních prázdnin u moře. S Pepou se hádají jako koně, protože Pepa ji na začátku manželství hodně nasliboval. Jednou měsíčně divadlo a jednou ročně dovolenou u moře. Deset let uběhlo jako voda a sliby se proměnily v minulost.

Naštěstí pro Pavlínu, do toho nesmí Pepa si všechno rozmyslí ve chvíli, kdy mu Marek začne vykládat o tom, jak na jedné povedené dovolené s manželkou počali Johanu, jež se měla stylově jmenovat Korčula.

Ve středu uvidíte daleko více scén ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.