Video: Přístav má jukebox. Zounar s Blažkem zpívají Olympic

Přístav uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě. Pohoda bude z tohoto dílu přímo číšit, protože Pepa Krupička konečně přivezl vytoužený jukebox! Martin Zounar se snaží napodobit "Goťáka" a předělat slavný hit Olympicu.

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, můžete sledovat každé pondělí a středu. Pátý díl uvidíte už v pondělí.

Přístav se konečně rozezní starými oldies, které si všichni rádi poslechneme. Jen Marek ne, protože poslouchat "sjet po zadku holýho Skálu" už ho trochu nebaví. Ale my se pobavíme určitě. Martin Zounar alias Pepa Krupička si vyzkouší napodobit slavného Karla Gotta. Marek má k jeho imitátorskému výkonu neuvěřitelnou hlášku.

Přístav se začíná pořádně rozjíždět, můžete se těšit na slavné hity, pohodičku u ping pongu a noční tančení s koštetem. Nechápete? Nechte se překvapit v pondělí, ale teď už se podívejte na povedenou scénu.

Scéna s jukeboxem:

Tuto scénu uvidíte v pondělí na Primě ve 20.15!

Přístav uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.