VIDEO: Pro dobrotu na žebrotu! Kobliha si myslí, že Pepa je impotent

Minulý týden jste viděli Pepu Krupičku v romantické náladě, kterou se snažil zdárně aplikovat i na svou vyhlédnutou partnerku Koblihu. Té se večeře moc líbila a očekávala, že večer zakončí společně. Ale Pepa chtěl vypadat jako gentleman. Podívejte se na celou scénu z pátečního Přístavu.

V pátek ve 20.15 na Primě se ukáže, že i muži těžký chleba mají. Aby nevypadali jak zoufalci nejtěžšího kalibru, snaží se vypadat jako pokorní gentlemanové, kteří si na první noc s novou partnerkou chtějí počkat. Někdy však není na co. A takový přístup k inkriminované chvíli má i Kobliha, která byla minulý pátek docela zklamaná. Z jejího zklamání se však vyrojila otázka, zda náhodou s Pepou není něco v pořádku...

Pepa impotentem

V 58. díluse bude dále rozehrávat příběh Koblihy, jež odjela do Přístavu na slavnostní večeři s Pepou. Ten na ní chtěl zapůsobit a připravil ji dokonce i pokoj romanticky vyzdobený. Kobliha však narazila, když chtěla, aby s ní Pepa strávil noc. Pepa se noblesně vypařil a ani v druhý den ráno není k zastižení. A to byl důvod toho, proč si Kobliha začíná myslet, že se Pepa třeba stydí za svou nedokonalost (je impotent?).

Galantní gesto se tak v tomto případě minulo účinkem. Kobliha si začíná myslet, že má Pepa nějaké sexuální problémy. S její myšlenkou se svěří Tereze, která se Pepy přímo zeptá. A vy se můžete těšit na parádní mužská gesta a dokazování mužnosti!

Co dalšího uvidíte v pátečním 58. dílu?

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.