VIDEO: Proč se Milenka nechce vdávat?

Páteční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15. A tentokrát bude zahrnovat i dost děsivé zprávy. Hrozí vztahu Milenky Hrdé a Radima Pátka rozpad?

Když Milenka Hrdá nechala vyhlásit místním rozhlasem, že se bude vdávat, pozvala všechny obyvatele Zátoky na jejich svatbu.To se Radimovi samozřejmě nelíbilo a rozhodl se, že Milenčinu rozevlátost utne už zpočátku.

Radim chce svatbu komorní o čtyřech lidech a svatební hostina by měla být z menu v hospodě. V Milence logicky bouchly saze a vyhrožuje Radimovi, že v tom případě rozhodně žádná nebude. Milenka je z jejich hádky sice zlomená, ale rozhodně nebude ta, která v jejich vztahu ustoupí. Dokonce prohlásí i to, že už Radima nechce, z čehož jsou v šoku Roman i José.

Ti se samozřejmě hned nabídli, že celou situaci s Radimem půjdou vyřešit jako minule (kdy ho pověsili na strom hlavou dolů). Milenka odmítne, i tak ale nemůže uvěřit tomu, jakého hamouna a lakomce si vzala. Radim chce šetřit i na dni, na který by měli vzpomínat oba dva až do konce svých životů? To raději žádnou svatbu!

Milena má takový vztek, že nehodlá spát ani doma, a tak hledá jednu volnou postel. Spí nakonec u Pepy Krupičky, což bude také hodně velký problém.

To uvidíte sami už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Podívejte se na video upoutávku z pátečního 56. dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.