VIDEO: Radim se ptá Mili, jak se slušně řekne...

Šimáček už bydlí u Pátkových několik týdnů, jeho zrušená svatba ho hodně zasáhla. Jenže zamilovaným Pátkovým se už jeho všudypřítomnost nezamlouvá. Snaží se mu nápadně oznámit, aby opustil jejich chatu... Podívejte se na video z pátečního Přístavu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Milenka se svědomitě stará o Šimáčka, který se tak trochu zbláznil kvůli tomu, že mu nevěsta utekla před oltářem. Šimáček nosí její šaty, stará se o krávy, které mu brzy odvezou, a teď přichází další rána.

Radim chce, aby Šimáček odešel z jejich chaty a začal žít po svém. Tak trochu se snaží chodit kolem horké kaše, ale moc mu to nejde, a tak to řekne na rovinu. Mili se to snaží přetlumočit do slušnějšího verze, ale příliš jí to nejde. Zároveň z toho vzniká opravdu humorná scéna plná vesnické inteligence.

Podívejte se na vtipnou scénu s Mili a Radimem z pátečního Přístavu. Ten uvidíte už v pátek ve 20.15!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Uložit

Sdílejte článek
Štítky bydlení krávy rána

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.