VIDEO: Radimovi došla slova! Chytli ho u krádeže

Radim měl vždycky na všechno odpověď. Tentokrát mu slova došla. Nejspíš poprvé byl chycen u krádeže. A momentálně opravdu netuší, co má na to všechno říct. Kdo ho chytil? A co se Radim snažil "uklidit"? Podívejte se na ukázku ze středečního Přístavu.

Ve středu uvidíte další díl Přístavu už ve 20.15 na Primě!

Ve středečním Přístavu poněkud přituhne. Alespoň pro Radima Pátka, kterému jeho "uklízení" vždycky procházelo. Radim si však nedá pokoj ani ve chvíli, kdy jeho milou Milenku kvůli krádeži vyhodili z konzumu. Majitel Etiky se rozhodl pomoci při uklízení pokojů v Přístavu své přítelkyni, když si všiml, že v jednom z pokojů je zamčená skříň.

Skříň vypáčil a během ustaraných vzdechů Milenky, která se právem bojí, že ji znovu vyhodí i z této práce, se podíval, co ve skříni Marek s Romanem střeží. Marek se však nenechal ošálit a Radima chytí při činu. Jak se tentokrát z viditelného činu vylže Radim? A půjde to pod neústupným názorem Marka?

Podívejte se na ukázku ze středečního Přístavu:

Podívejte se na středeční díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.