VIDEO: Roman jede po dceři Marka Skály. Jak tohle skončí?

V Přístavu se někomu zapalují lýtka. Ten "někdo" je ovšem svými city k ženám moc dobře známý. Roman Mareš už v Benátkách prohnal každou sukni, jeho flirtování s mladičkou dcerou Marka je však trochu nebezpečné. Podívejte se, jak dokáže být Roman okouzlující.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu. Pátý díl uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15.

Dcera Marka, Johana, se znovu vrací do Přístavu pomáhat. Možná se tam těší i z jiného důvodu, protože je dost viditelné, že mezi Johanou a Romanem to začíná pořádně jiskřit. Slibná polínka do ohně přikládá parťák jejího táty svým neustálým flirtováním a neotřelým humorem, jenž Johanu okouzluje.

Marek svou dceru ve společnosti Romana Mareše pořádně hlídá a neustále Romana upozorňuje na hranice, které benátský seladon nesmí překročit. Jenže Roman začíná být nebezpečně neodolatelný. Naletěly mu už všechny ženy v okolí, Johana je mladá a naivní.

A pokud chce zažít prima léto s Romanem, nikdo jí v tom rozhodně nezabrání.

Roman svoje flirtování povýšil na umění, jen se na to podívejte:

Přístav uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.