VIDEO: Roman jede po dceři Marka Skály. Jak tohle skončí?

V Přístavu se někomu zapalují lýtka. Ten "někdo" je ovšem svými city k ženám moc dobře známý. Roman Mareš už v Benátkách prohnal každou sukni, jeho flirtování s mladičkou dcerou Marka je však trochu nebezpečné. Podívejte se, jak dokáže být Roman okouzlující.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu. Pátý díl uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15.

Dcera Marka, Johana, se znovu vrací do Přístavu pomáhat. Možná se tam těší i z jiného důvodu, protože je dost viditelné, že mezi Johanou a Romanem to začíná pořádně jiskřit. Slibná polínka do ohně přikládá parťák jejího táty svým neustálým flirtováním a neotřelým humorem, jenž Johanu okouzluje.

Marek svou dceru ve společnosti Romana Mareše pořádně hlídá a neustále Romana upozorňuje na hranice, které benátský seladon nesmí překročit. Jenže Roman začíná být nebezpečně neodolatelný. Naletěly mu už všechny ženy v okolí, Johana je mladá a naivní.

A pokud chce zažít prima léto s Romanem, nikdo jí v tom rozhodně nezabrání.

Roman svoje flirtování povýšil na umění, jen se na to podívejte:

Přístav uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.