VIDEO: Roman se přiznává Tereze, že je rozhodnutý mít dítě. Co na to ona?

Tereza se vrátila do Přístavu s tím, že už na všechno zapomněla a doufá, že na to zapomněl i Roman. Jenže Roman je rozhodnutý stát se otcem, ačkoliv ví, že to možná ohrozí vztah s Terezou. A Roman to Tereze zkrátka řekne. Podívejte se na scénu z pátečního dílu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

V předešlých dílech přijela do Přístavu jedna z Roamanových bývalých přítelkyň, abyho požádala o obrovskou prosbu. Chce s ním mít dítě. Zpočátku však šlo jen o biologický materiál, teď to ale vypadá, že v případě, že Roman nabídku přijme, bude regulérním otcem. Jenže Tereza tuto nabídku nevydýchala a ihned odjela do Prahy.

Návrat Vandy, ačkoliv se nic nezměnilo

Když se soudkyně Tereza vrací do Přístavu, Roman je mile překvapený. Tereza dělá, že se nic nestalo, ačkoliv se minule pořádně pohádali. Jenže soudkyně ještě netuší, že Roman už je plně rozhodnutý si udělat dítě se svou lesbickou expřítelkyní.

Roman se později Tereze svěří, že už je naprosto rozhodnutý, že do nabídky Hanky a její přítelkyně půjde. Tereza už svoje dítě má, ale Roman má možná jedinou šanci mít potomka. Jak se na to zatváří Tereza? Už teď vám můžeme prozradit, že potečou slzy a více odtušíte i ve fotogalerii.

Přístav uvidíte na Primě už v pátek večer ve 20.15!

Celý díl můžete vidět také ihned po odvysílání na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.