VIDEO: Roman se vrátil z Itálie s děsivým zjištěním!

Páteční Přístav bude o návratech a nových začátcích. Zatímco Marek spěchá do Prahy za Krupicí, která je oficiálně konečně rozvedená, Roman se vrací k Tereze. Přijíždí z italských Benátek a rozhodně nemá úsměv na tváři. Co se stalo? Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu.

Další díl Přístavu uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě. Tereza poslední dobou přečkává všechny dny v Přístavu a čeká na Romana. Když se Roman konečně vrátil z Benátek, kde pracoval pro Olgu Drozdovou jako svatební fotograf, zjišťuje, že si nemusela dělat starosti. Všechno v Itálii bylo špatně.

Roman se před svou kariérou hospodského úspěšně živil jako fotograf. Tehdy se mu neřeklo jinak než Romeo. Roman se následně stal i spolumajitelem svatebního salonu, zároveň se vášnivě zamiloval do další spolumajitelky Olgy Drozdové. Požádal ji o ruku, ale po několika štastných měsících musel uprchnout před vlastní minulostí, kdy ho začala vydírat mafie, s kterou před lety spolupracoval. Jejich zasnoubení bylo rázem u konce. A bolest z promarněné lásky před nimi. Bylo jasné, že mezi Romeem a Olgou už se nikdy opakovat nebude.

Roman před rokem odešel ze svatební agentury, aby si založil se svým kamarádem z dětství, Markem Skálou, hospodu Přístav v Zátoce. Tehdy ani jeden z nich netušil, jak jim toto spojení změní život. Roman začal randit s manželkou Marka a Marek si našel novou lásku.

Co se stalo v Itálii?

Když se Olga Drozdová vrátila požádat Romana o profesní pomoc, nikdo Tereze neřekl jaká historie ty dva spojuje. Roman se v Itálii na chvíli vrátil k původní profesi, aby zjistil, že mu totálně ujel vlak. Olga mu dokonce sehnala asistenta, který byl podle Romanových slov třikrát lepší. To je důvod, jenž dokáže zahýbat sebevědomím i takového chlapa jakým Roman je – volnomyšlenkářským a usměvavým.

Navíc prozradil Tereze, že i Olga se v rámci své náročné práce změnila. A rozhodně to nebylo myšleno v dobrém. Vypadá to, že výlet do Benátek pro Romana znamenal mnohem víc, než si dokázal představit.

Více uvidíte v Přístavu na Primě už tento pátek ve 20.15!

Co uvidíte v Přístavu ve 20.15 na Primě už tento pátek? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.