VIDEO: Romantickou večeři Krupičky a Koblihy přeruší Krupice!

Pepa bude v pátek večer pořádně nervózní. Chystá totiž pro Koblihu pořádné překvapení – romantickou večeři při svíčkách. Sice bude v Přístavu, ale i ten má během jarních večerů svoje kouzlo. Jediným problémem se ukáže Pavlína Krupičková.

Pepova exmanželka se objeví v Přístavu dost nečeaně přesně ve chvíli, kdy Pepa a knihovnice Kobliha společně večeří. Naštěstí není sama a do Zátoky se vydala se svým partnerem Markem, jenž dostal od Romana nůž na krk – buď se znovu začne věnovat Přístavu, nebo na celý úvazek zaměstná Josého Pivodu místo Marka. Skála je z Prahy v Zátoce jako na koni.

Takový luxus ve formě svíček a květiny ale ve svém podniku rozhodně nečekal. Společně s Krupicí se rozhodnou nahlédnout za vystrojenou záclonu, kde si užívají romantické chvilky Pepa s Janou Koblihovou. A nutno podotknout, že Pavlína je dost nemile překvapená. Nejspíš nečekala, že se Pepa po jejich rozvodu tak rychle a snadno zamiluje.

Je však otázkou, zda to Pepovi vyjde. Protože poté, co Krupice zhlédla Koblihu, má Kobliha jen jednu otázku: "Marka znám, ale kdo je ta žena s ním?"

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.