VIDEO: Roztomilé flirtování Marka s Terezou

Vypadá to, že Zátoka probouzí v "Pražácích" jen to dobré. Tereza si při vynucené dovolené vzpomněla na to, jak si kdysi uměla hrát. Jak byla bezstarostná, a to se Markovi moc líbí. Ti dva se začínají znovu sbližovat. Podívejte se na video z pondělní epizody.

V pondělí uvidíte další díl Přístavu už ve 20.15 na Primě!

Když Tereza objevila nábojnici na stole ve svém bytě, Marek se chopil akce a Terezu přivezl zpátky do Přístavu. Ta se sice chystala v Zátoce pracovat na soudních spisech, uvolněná atmosféra ji však nenechala. José ji ihned naverboval do ping pongu, a tak Tereza zavzpomínala na svou bezstarostnou povahu.

To se Markovi hodně líbilo. Marek si o ní a výhružly dělá neustále starosti a snaží se o svou manželku, kterou ještě před nedávnem posílal do horoucích pekel, starat. Tereza si toho všímá a energie mezi manželi začíná být o dost pozitivnější.

Podívejte se na jejich roztomilé flirtování během jednoho obyčejného dne v Zátoce:

V pondělí ve 20.15 uvidíte na Primě více!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.