VIDEO: Šíleně smutný Petr trpí kvůli odchodu Johany

Johanin odjezd s Petrem pěkně zamával. Nastoupily chmury a deprese, Petr nevychází z Přístavu a všechno si dává za vinu. Tereza se ho pokusí nasměrovat správným směrem. Povede se jí to. Podívejte se na další scénu z 82. Přístavu, který uvidíte v pátek.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT I ONLINE NA PRIMA PLAY

Odjezd Johany je hlavně pro jejího přítele Petra dost zatěžkávací zkouškou. Petr totiž trpí v Přístavu sám. Odmítá jíst, spát a rozhodně se nehodlá jakýmkoliv způsobem přizpůsobovat společnosti. Jako první to šla zkusit Johanina matka Tereza, která se snažila Petra přemluvit, aby začala v životě zase fungovat. Mladý muzikant však na dobré rady nereaguje.

Tereza mu navrhla, aby svoje trápení využil k tvoření hudby, aby se zkrátka ze všeho vypsal, jenže takto prý Petr nefunguje.

Petr si všechno klade za vinu, ale jejich vztah rozhodně není tak jednoduchý, vzpomeňme si všichni žárlivé scény, jež dělala Johana poměrně pravidelně.

Podívejte se na celou scénu z 82. dílu Přístavu, ten můžete vidět už tento pátek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.