VIDEO: To je trapas! Johana s Petrem jsou nachytáni těsně po sexu!

Když se do bytu přiřítí Tereza Skálová, tak rozhodně netuší, že se za malou chvilku dozví věci, o kterých by raději vědět nechtěla. Podívejte se na roztomilou a trochu trapnou scénu z pátečního dílu Přístavu ve 20.15 na Primě.

Johana samozřejmě dospívá v ženu a žije se svým přítelem. Tereza nejspíš tuší, že si v posteli jen nepovídají, nicméně Petrovo prořeknutí rozhodně nečekala. A Johana? Ta sice nehne brvou, ale tváří se, že je otrávená přítomností vlastní maty v jejím bytě. Jak se však rychle ukáže, Johana je otrávená z úplně jiného důvodu - dozvěděla se, jak se Tereza zachovala k problému Marka a Krupice.

Marek se s Krupicí rozhodli rekonstruovat kadeřnictví a vložili do rekonstrukce čtvrt milionu korun, ale bez právních podkladů. O kadeřnictví a peníze přišly. Zásadní chyba je zkrátka bude stát odstupné Krupice od Pepy Krupičky, který prodal jejich společný dům. Tereza se jejich problému akorát zasmála, což se Johaně nelíbí a dá to své matce dost ostře najevo.

Nejhumornějším pvkem mezi vyhrocenou výměnou názorů mezi matkou a dcerou je "rozespalý" Petr, který se během jejich hády dožaduje něčeho jídlu v epesním župánu.

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě!

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek
Štítky matka Sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.