VIDEO: Vážný rozhovor otce s nápadníkem: Ať nepropadneš!

Přístav – Ať nepropadneš!

Petr se náhle objevil v Přístavu. A jeho cíl? Vzít Johanu na festival, kde bude on sám hrát. Když Petr odchází večer z pokoje Johany, narazí na Marka. A samozřejmě se nevyhne nutné konverzaci na téma: pokud jí ublížíš, zabiju tě.

Petr měl odvahu se rozejít se svou přítelkyní, ačkoliv jí v kapele jako textařku potřebuje, aby mohl být s Johanou. Tu překvapil zrovna v Přístavu, když obsluhovala zákazníky.

Slovo dalo slova a ruka byla v rukávě. Johana vypadá štastná, jejich lásku už komentují i obyvatelé Zátoky ("Ti mladí mě tak navnadili, že jdu za Milenkou"). Menší radost má Marek Skála, otec Johany. Jako každý otec chce, aby se Johana nespálila, i když chápe, že se to jednou stát musí. V momentě, kdy se ti dva potkají pozdě večer na chodbě, jde však téma "zkušenosti dělají charakter" pro Marka naprosto stranou.

"Když mi si s Johanou rozumíme," vysvětluje ustrašný Petr Markovi. "A co na to říká ta tvoje holka," ptá se ironicky Marek. Následuje pořádná otcovská rada do života.

Podívejte se na celé video.

Co Vás čeká dál ve středečním Přístavu?

Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.