Video: Víte, že Roman má potomka?

Přístav – Roman a Pepa si měří sperma

Roman Mareš, muž, kterému se kdysi říkalo Romeo, nezapře svůj jemnocit k tomu sbalit ženy jakékoliv věkové kategorie, nebo ji alespoň okouzlit. Roman se však Pepovi přiznal, že už nejspíš bude mít na světě jednoho potomka.

Pro nás, kteří Romana Mareše už trochu znají, nic překvapivého. Roman o tom však nikdy nemluvil. Sám totiž tvrdí, že oficiálně o žádném neví, ale vraťme se na začátek příběhu.

Pepa se bojí zajít si pro výsledky ze spermiogramu. Co se stane v případě, když zjistí, že je neplodný? Ohrozí to jeho mužství? A co na to Pavlínka, která by si podle Pepy miminko také přála. Podle Pepy totiž na dítěti závisí i jejich mnaželství. Pepa však netuší nic o tom, co opravdu cítí Pavlína.

Automechanik ze Zátoky přemluví vtipnou manipulací Romana, aby s ním do nemocnice pro výsledky zajel a rovnou si udělal testy i on sám. Roman by totiž podle jeho životního stylu sukničkáře měl mít daleko víc dětí! Roman se přizná, že kdysi daroval sperma...

I tak ho začnou hlodat myšlenky, a tak se rozhodne, že testy podstoupí. Výsledky potěší oba dva.

Co dalšího uvidíte ve středu? Podívejte se na upoutávku:

Středeční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.