Video z 3. dílu 2. série: Mili počítá "kalorismy" čokolády

Přístav II (3) – Mili počítá kolorismus

Třetí díl druhé série Přístavu jste mohli vidět už v pátek. Pokud jste to nestihli, podívejte se na Primu PLAY do našeho online archivu. Máme pro vás i jednu z povedených scén, kdy Mili počítá kalorismy.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Pepa Krupička přichází s nabídkou pro Mili Pátkovou. Potřebuje, aby mu myla auta. Milence ihned pod vlivem jejího manžela Radima naskočí myšlenka na jeho "dokumentární film", kde jsou polonahé paní, které myjí auto v bublinkách mýdla. To by samozřejmě Mili dělat podle Pepy nemusela. Stačí akorát umýt auta a pro Pepu by to bylo dotažení servisu.

Mili se tak do své nové práce pustí s vervou a během uklízení v autě najde i spoustu věcí, což Radim samozřejmě kvituje. Mili najde čokoládu, ale musí myslet na svou linii, a tak počítá "kalorismy".

Kalorismy a dřepy v praxi

Jen pro informaci, průměrná tabulka čokolády má 2200 kJ na 100 gramů, většinou má ale čokoláda více jak 200 gramů. Takže násobte dvakrát. Mili také vyhoržuje, že tuto čokoládu musí "vydřepovat". Aby spálila celou čokoládu, musela by udělat 1539 dřepů.

Přístav můžete vidět každý pátek ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.