VIDEO z druhé série Přístavu: Tereza s Romanem se stěhují a Petr pomáhá s alkoholem!

Druhá série Přístavu začíná, tak se podívejte na exkluzivní video z premiérového dílu. V životě zamilované dvojice Romana a Terezy se totiž jedná o obrovský krok do společné budoucnosti. Koupili si domek. A pomáhají jim s panákem alkoholu i ostatní obyvatelé.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Primě PLAY.

Před vánočmi prázdninami jste mohli vidět Přístav ještě pod atmosférou kvetoucího jara, druhá série se přehoupla do horkého léta. Většinu postav Přístavu čeká úplně nové životní období plné nových výzev.

Třeba Kobliha se stane po dvanácti letech znovu matkou, zatímco její přítel Krupička bude poprvé otcem. Nesmíme zapomenout na zamilovanou dvojici Terezy a Romana. Ti dva se v první sérii dávali dohromady velice komplikovaně. Roman byl totiž nejlepší kamarád muže Terezy.

Stěhování se musí oslavit

Ačkoliv ještě před nějakou dobou oba dva, Tereza s Romanem, procházeli zatěžkávající zkouškou, všechno zdárně zvládli. A teď se rozhodli k obrovskému životnímu kroku. Podívejte se na další povedenou scénu, jak se tento pár stěhuje a Petr Dvořák společně s Krupičkou jim zdárně pomáhají - alkoholem!

Druhá řada přinese mnohem více

Radim přestavuje půdní ložnici, ale nechce tam Mili pustit... a do toho všeho přichází Adam Drak.

Všem je povědomý, ale nikdo ho nezná. Nechá se ubytovat nejdříve ve stanu a snídaně v Přístavu mu příliš nelahodí. Roman ho dokonce najde nahoře prohlížet si pokoje...

Podívejte se na exkluzivní scénu z druhé série Přístavu už teď!

Kdo je Adam Drak? Na to jsme se zeptali samotného představitele Jakuba Koháka.

Podívejte se na fotogalerii:

Nové díly Přístavu můžete sledovat každý pátek ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.