VIDEO ze 70. dílu Přístavu: Překazí José Ivance svatbu?

V Zátoce by se měly znovu rozeznít zvony. Ivana Braunová si bere Míru Šimáčka, který zakázal přijít Josému Pivodovi na svatbu. Míra žárlí, ale José si musí před tím, než Ivana řekne Mírovi ano, něco důležitého ujasnit. Změní Ivana těsně před svatbou názor? Podívejte se na ukázku ze 70. dílu Přístavu

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Ivanka Braunová se konečně oblékla do svých ručně šitých svatebních šatů. V bílém jako nevěsta kráčí s menším zpožděním k nervózním svatebčanům. Zpoza rohu se však objevuje José, který ma na srdci něco, co nemohlo počkat.

Všichni charismatickému malíři v Přístavu rozmlouvali, aby za Ivankou jezdil. Nikdo mu však nezbránil a José stojí pár metrů před ženou, jež si má vzít muže, který ji miluje. A ona? To ví jen ona sama. Míra ale čistý rozhodně není.

Míra Šimáček vytočil obyvatele Zátoky tím, že na svém pozemku skladuje ilegálně jedy, jež unikly do podzemních vod. Pravděpodobná je ekologická katastrofa, která samozřejmě ovlivní život v Zátoce a jejím okolí.

Další premiérový díl Přístavu uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15. Hned po odvysílání ho najdete na PrimaPlay

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.