VIDEO ze 73. dílu Přístavu: Olga volá Josému z Itálie! Čeká ho další problém...

73. díl Přístavu ukáže, ne všechno je ještě ve vztahu Josého a Olgy vyřešeno. Třeba i formálně. Josému volá z Itálie Olga, aby ho o něco požádala...José je brunátný vzteky. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu!

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

José Pivoda si žije svůj obyčejný život v Zátoce a pracuje v Přístavu. Všichni tři děti jsou s matkou v Itálii, kde Olga pracuje a vychovává jejich společné děti s novým (italským) partnerem. José je už dlouho sám a stále se nemůže vzpamatovat z rány, kterou mu v zimě Olga uštědřila. To, že si najde v Itálii milence rozhodně nečekal.

Teď mu volá proto, aby se mohla konečně rozvést. José je vzteky bez sebe, na rozvod není připravený. Ještě sám sobě nepřiznal, že jejich manželství je konec.

Podívejte se na zuřivý telefonát, který uvidíte už na Primě ve 20. 15 tento pátek!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Uložit

Sdílejte článek
Štítky Olga

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.