Víte o tom, že seriál Přístav můžete sledovat každý den?

Pojďte se zahřát letní atmosférou seriálu Přístav během chmurných únorových dní. Sledovat ho můžete každý pátek večer na Primě, ale i ve chvíli, kdykoliv budete mít chuť. V našem online archivu Prima PLAY najdete všechny díly hned po odvysílání.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Co jste mohli vidět během pátečního večeru na Primě?

V Přístavu se začalo vařit zdravě. Drak si umane, že i vesnická hospoda by měla nabízet zdravá a moderní jídla. Milenina tradiční kuchyně je podle něj out. Mnohem víc out je ale Milenina snaha podle receptu navařit něco moderně zdravého. A je to pořádná katastrofa. Mili zase končí uplakaná.

Roman je zklamaný svými kamarády kvůli Tereze

Tereza odpočívá v nemocnici se selháním organismu. Roman zjišťuje, že kromě něj o Tereziných problémech věděl skoro každý. Je rozčílený a má plnou hlavu Terezy. Vypadá to, že šéf Terezy nedá ani na to, že ji dostal do nemocnice. Požaduje od ní práci i z lůžka.

Kobliha pracuje tajně

Těhotná Kobliha touží pracovat, protože se doma už v posledních měsících těhotenství pořádně nudí. Pepa jí však všechno zakázal, a tak se rozhodla uplatit Milenku Pátkovou, aby mohla pracovat za ni.

Podívejte se na další dobrodružství z Přístavu už tento pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.