Vy si tikáte, ptá se Milenka Braunovky a Radima

Oslovení "Radímku" není příliš nenápadné v případě, že nejste Radimova manželka. Milenka si podivného chování Braunovky k jejímu příteli ihned všimne. Co to má znamenat? Jak Radim uhraje žárlivou scénu? Podívejte se na video ze středečního dílu.

Míra zásnuby s Ivankou nenechal náhodě. Žádost o ruku nechal vyhlásit místním rozhlasem a matce jeho dceři nezbylo nic jiného než souhlasit.

Velké slávě přihlížela matka Ivany, matka Míry a Milenka s Radimem, kteří na rodinné oslavě pracovali jako katering. To by nebyl Radim Pátek, aby nevymyslel nějakou levárnu i během obyčejné brigády, která zahrnovala práci s chlebíčky. Toho si však všimne Mírova matka a má na Radima poznámky.

Daleko vážnější zkouška ho však čeká o pár sekund později, kdy ho Braunovka pojmenuje "Radímku". V ten moment Milenka vystartuje. Vy si tikáte, ptá se dvojice, zatímco Braunovka se baví lascivními pohledy, které drze směřuje na rozpačitého Pátka.

Radim Pátek dokáže vymyslet všechno, ale jak si poradí s nenasytnou Braunovkou?

Podívejte se na scénu ze středečního dílu.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už tuto středu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.