Zakopají Marek s Romanem válečnou sekeru?

Přístav stále funguje na polovinu. Jednu polovinu obsluhuje Marek Skála, tu druhou Roman, který Marka podváděl s jeho manželkou. Odpustí mu to Marek někdy? Krupice a Tereza se rozhodnou jim pomoci, aby mohli fungovat dál v podnikání.

Přístav prožívá nuzné období kvůli počasí. Zima turisty příliš neláká a obyvatelé Zátoky se v hospodě příliš neukazují. Možná je to kvůli nepříjemné atmosféře kvůli rozporům mezi Markem a Romanem. Marek stále nedokáže odpustit Romanovi, že mu sbalil jeho vlastní ženu. Když pak najde v jejich pražském bytě na nočním stolku Romanův parfém, uvědomí si, že to Romanovi ani nechce odpustit. Roman tajně doufá, že se jejich přátelský vztah obnoví. Snad nedoufá marně.

Další rozhovor Krupice s Terezou

Po nepovedeném rozhovoru v chatě u Krupičkových se situace zcela obrací. Do pražského bytu Skálových dorazila Krupice, aby si mohla v klidu promluvit s Terezou. Ačkoliv to tak nevypadá, tak mají momentálně obě dvě stejný zájem. Zájem o to, aby jejich muži byli v životě spokojeni. V Přístavu to totiž stále vypadá jako na bitevním poli, kde místo granátů lítají urážky a narážky všeho druhu.

Roman Markovo provokování bere s nadhledem a rozhodně se nechce vrhat do další hádky, je ovšem otázka, jak dlouho to vydrží. A proto také přišla Krupice s návrhem, že oba dva muže musí společnými silami s Terezou dát znovu dohromady. Obě dvě ženy si totiž uvědomují, že pokud nebude jejich partner spokojený v pracovním životě, nebude spokojený ani v tom osobním. Jak hodlají znovu usmířit námořníky z Přístavu?

Přístav letí na levnomat

Nulová návšteva Přístavu se samozřejmě projevuje i na financích Marka a Romana. Ti si znovu nemohou dovolit platit Milenku v kuchyni a v Přístavu podávat alespoň obědy. Vrací se k začátkům, kdy podávali pouze nakládaný hermelín. Milenka je znovu nešťastná, protože Přístav ji bude platit pouze za úklid.

V pudu pracovní sebezáchovy se Milenka rozhodla klukům poradit, jak podnikat. Přihlásit se na oblíbený slevový portál Levnomat a nabídnout pobyty v Přístavu se slevou. To by mohlo přilákat alespoň některé zákazníky.

K tomu je však potřeba Přístav profesionálně zpropagovat. Jediným štestím je, že Roman Mareš je bývalý úspěšný fotograf svatebního salónu. Chopí se foťáku, ale potřebuje do pokojů modely a modelky. Radim Pátek a Milenka se tedy hodí do gala a pózují. Jejich vlastním stylem.

Velká párty u Milenky

Milenka potká starou Braunovou, která kvůli nemoci hlasivek jako operní pěvkyně momentálně prožívá nejhorší období života. To utápí ve větším než malém množství alkoholu. Milenka se ji pokusí rozveselit, a tak jí pozve k sobě domů. Dámy to večer mohou pořádně rozjet, Radim má noční a přijde až ráno.

Ten ovšem nic netuší, a když se roztoužený ráno vrátí k Milence do postele, nachází v ní Braunovku. Radima Pátka poprvé uvidíte totálně v rozpacích!

Petr má velký problém

Johana se po počátečních scénách, kdy nemohla zkousnout, že její rodiče mají každý nového partnera, uklidnila. Momentálně se učí na těžkou zkoušku z práva. Zoufalou studentku překvapí Petr, který měl být na koncertě. Petr se jí svěřuje, že má obrovský problém a musí uhradit 35 000 korun. Propásl totiž jeden z koncertů.

Produkční klubu po něm chce uhradit lístky a zabookované místo koncertu. Petr samozřejmě nemá ani vindru. Johana nejdřív navrhuje vypůjčit si od mámy. To Petr ihned zamítá, ale pak je napadne spásná myšlenka. Ozvat se Lukášovi, bývalému kamarádovi, který byl do Johany zamilovaný celé léto. Kvůli tomu, že si Johana vybrala Petra, se Lukáš s Petrem přestal úplně bavit. Pomůže teď Petrovi v nouzi?

Přístav uvidíte už tuto středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.