Zákulisí natáčení: Jak Martin Zounar skákal do vody?

Martin Zounar a vůbec většina jeho hereckých kolegů si během natáčení Přístavu užili několik koupání. Martin však hrál neplavce Pepu Krupičku, jenže se snaží okouzlit svou manželku. A tak musel Martin Zounar do plavek. Příprava scény byla rozhodně náročnější, než se na první pohled zdá.

V osmém dílu Přístavu můžete sledovat celou epizodu, jak se Pepa Krupička (Martin Zounar) chce za každou cenu naučit plavat. Takže vám nemohla ujít ani scéna, kdy ho učí Marek Skála (Martin Dejdar) plavat velice netradičním způsobem - ve své hospodské kuchyni a na stole!

I taková příprava scény, kdy Martin Zounar skáče do vody se neobešla bez desítek rukou, které musely vše správně připravit. Podívejte se s námi do zákulisí, ve fotogalerii najdete i snímky hodně pobavených herců, kteří své škodlibé pobavení hrát nejspíš vůbec nemuseli!

Podívejte se na zajímavou fotogalerii:

Přístav uvidíte zase v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.