Zklamání Milenky: Radim odmítl zasnoubení, téma svatby se však neuzavírá

Přístav žil celý páteční 51. díl tím, že se Milenka připravovala na žádost o ruku svého přítele Radima Pátka. Milenka je s Radimem už pěkně dlouho, ale on se nemá k tomu jejich vztah posunout dál.

Zatímco půlka Přístavu, ale i Zátoky za poslední rok změnila svoje životy o 180 stupňů. Její šéf z Přístavu, Marek Skála si našel novou přítelkyni Pavlínu Krupičkovou, Roman Mareš je zamilovaný do Terezy Skálové a Johana se dává neustále dohromady s Petrem Dvořákem.

V Přístavu je tedy lásky dost a dost. Milenka všude okolo sebe vidí inspiraci, proto se rozhodla, že svůj osobní život posune dál. Problém ovšem je, že Radimovi jejich "přežívání" vyhovuje. A navíc svatba je příliš drahá, na to Radim zkrátka nepřistoupí.

Když se tedy Milenka odhodlala požádat Radima o ruku, jeho odpověď nikoho nepřekvapila.

Podívejte se na to, jak se Milenka zklamala. My vás však můžeme už teď upozornit na to, že téma svatba se tak úplně neuzavírá...

Těšte se na další díl Přístavu už v pátek večer ve 20.15 na Primě:

Toto jste viděli minulý pátek:

Co uvidíte v 51. dílu?

Sdílejte článek
Štítky budoucnost odmítnutí svatba

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.