Zvládla Tereza setkání s budoucími matkami dítěte Romana? Podívejte se na Prima PLAY

Nestihli jste včerejší setkání Terezy a Hanky, ženy, která nejspíše Romanovi porodí dítě? Celý páteční díl Přístavu č. 76 můžete vidět online v našem archivu Prima PLAY.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

76. díl Přístavu byl poměrně dost vyhrocený. Když se soudkyně Tereza vrací do Přístavu, Roman je mile překvapený. Tereza dělá, že se nic nestalo, ačkoliv se minule pořádně pohádali. Jenže soudkyně ještě netuší, že Roman už je plně rozhodnutý si udělat dítě se svou lesbickou expřítelkyní. Roman se později Tereze svěří, že už je naprosto rozhodnutý, že do nabídky Hanky a její přítelkyně půjde.

Tereza má všechno, Roman nic

Tereza už svoje dítě má, ale Roman má možná jedinou šanci mít potomka. Jak se na to zatváří Tereza? Už teď vám můžeme prozradit, že potečou slzy a více odtušíte i ve fotogalerii.

Podívejte se na celý díl na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.