Zvládla Tereza setkání s budoucími matkami dítěte Romana? Podívejte se na Prima PLAY

Nestihli jste včerejší setkání Terezy a Hanky, ženy, která nejspíše Romanovi porodí dítě? Celý páteční díl Přístavu č. 76 můžete vidět online v našem archivu Prima PLAY.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

76. díl Přístavu byl poměrně dost vyhrocený. Když se soudkyně Tereza vrací do Přístavu, Roman je mile překvapený. Tereza dělá, že se nic nestalo, ačkoliv se minule pořádně pohádali. Jenže soudkyně ještě netuší, že Roman už je plně rozhodnutý si udělat dítě se svou lesbickou expřítelkyní. Roman se později Tereze svěří, že už je naprosto rozhodnutý, že do nabídky Hanky a její přítelkyně půjde.

Tereza má všechno, Roman nic

Tereza už svoje dítě má, ale Roman má možná jedinou šanci mít potomka. Jak se na to zatváří Tereza? Už teď vám můžeme prozradit, že potečou slzy a více odtušíte i ve fotogalerii.

Podívejte se na celý díl na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.