Oblíbená soutěž amatérských kuchařů má novou znělku. Prostřeno! dostane moderní švih

Prostřeno! má novou znělku. Jak se vám líbí?

Neuvěřitelných čtrnáct let měl jeden z nejpopulárnějších pořadů televize Prima stále stejnou znělku. To se ale od 15. sezóny změní! Podívejte se už teď, jak nová znělka vypadá a hlasujte v anketě, jak se vám líbí.

Kdo by ji neznal? Pět lidí, pět dní a hlavní výhra šedesát tisíc pro nejlepšího hostitele týdne, plus dalších deset tisíc pro toho, kdo si získá diváckou přízeň. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Zábavná gastronomická show Prostřeno! je na našich obrazovkách už čtrnáct let a v ní účinkující amatérští kuchaři nepřestávají oslňovat, ale i šokovat, svými domácími kulinářskými výtvory.

Oblíbený pořad letos slaví už patnácté narozeniny. Dárek ovšem dostanou diváci, a to v podobě inovované moderní grafiky, která více akcentuje dobu i fakt, že jídla se před servírováním nejprve fotí, teprve pak konzumují.

Hlasujte, jak se vám nová znělka líbí:

Jak se vám líbí nová znělka pořadu Prostřeno!

Původní grafika byla s diváky prakticky od samého začátku, jen s mírnými změnami barevnosti. I když byla divácky populární a nezaměnitelná, bylo načase dodat jí moderní švih.

Čtěte také: Nejvtipnější hlášky z kulinářské soutěže Prostřeno!. Je libo „fokačitu“ nebo „číský“ dort?

Další novinkou Prostřeno! je praktický časový odpočet, díky němuž diváci budou od pondělí 15. ledna moci v premiérových dílech sledovat, kolik času na přípravu jídla soutěžícím ještě zbývá. A přibudou i další vychytávky, které udělají sledování pořadu ještě zábavnější a příjemnější pro oko diváka.

Sdílejte článek