Seriály a filmy

27. června 2016 19:00

Prostřeno! A je to tady! Muslimka Dania nejí vepřové a to je problém!

REPRÍZA Zkušená hostitelka Daniela se svěří se svým zajímavým životem a předvede své kuchařské umění. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Včera se Pražáci sice docela pobavili, ale upřímně, moc se nenajedli – bude to dnes lepší? V úterý hosty ve svém suvenýry zaplněném bytě přivítá zcestovalá důchodkyně Daniela, babička čtyř vnoučat. Má ráda českou kuchyni a vsadila na své oblíbené recepty a rodinné speciality, jeden se dokonce ocitl i v kuchařce Jiřiny Bohdalové. Všichni si pochutnají, jen Dania si nedá uzenou hrachovku s krutony, protože nejí vepřové. Kuře na majoránce s petrželovými bramborami si dá, i když stejně se v jídle spíš jen tak porýpá, na rozdíl od „prince“ Bajaji. Tak všichni říkají Michalovi, který je opravdu vášnivý jedlík. A vychválí do nebe všechny chody včetně předkrmu, plněných rajčat s míchanými vajíčky a s domácími houstičkami. Závěrečné košíčky s ovocem a šlehačkou potěšily i Daniu – ta v úterý také poprvé ochutnala tatarku.

Domů si každý jako výslužku odveze úkol týdne – velikonoční nádivku, protože po té baště už do sebe nikdo nedostal ani kousek. Ještě že si paní Daniela naplánovala kreativní zábavu ustolu a nemuselo se nikam ven. A bylo si o čem povídat, Daniela je nejen pozorná, ale i zábavná hostitelka.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.