Seriály a filmy

26. srpna 2021 16:00

Aneta Gretzová

A zase to taktizování. Vymstí se Radkovi neustálá kritika ostatních soutěžících z Prostřeno!?

Prostřeno! XXIV (10) - Piniové oříšky

Málo soli, moc studené, nedostatečně ochucené... tento týden v Prostřeno! zaznělo snad nejvíce negativních komentářů na připravená jídla soutěžících od Radka. Byla to součást jeho taktiky? Myslel na to, že i on bude od ostatních potřebovat body?

V pátek vaří hodinový manžel Radek a nastává otázka, jestli mu v tento den ostatní vrátí jeho kritiku. Celý týden aspiroval na taktika roku a největší šok přišel poté, co dal Jakubovi, úternímu hostiteli, pouhé 3 body. Své bodování odůvodnil nedosoleným menu, přestože si všichni všimli, že to Jakub se solí přehnal, hlavně při přípravě vývaru.

Zatímco Adam chválí, Jakub kritikou šetřit nebude. Adam, který nejí vepřové, dostane kuřecí steak, a přesto mu vadí množství bylinek na něm. Radek se zkrátka nezavděčí. Polévku zvolil originální – hráškové capuccino s piniovými semínky.

Podívejte se, jak vypadá Radkovo polévkové cappuccino:

Jak se do lesa volá, tak se z něj i ozývá. Na staré známé pořekadlo měl Radek pamatovat, když si během týdne pouštěl pusu na špacír. Jeho kritika byla neskrytá, se vším vyrukoval na rovinu hned u stolu. Dokonce si vysloužil přezdívku – pan Upřímný. Byla to z jeho strany správně vypočítaná taktika, nebo si v den zúčtování uvědomí, že to byl fatální krok vedle?

Podívejte se, jak Radek uspěje s hlavním chodem:

Jisté je, že Radkovi sebejistota rozhodně nechybí. Do Prostřeno! se přihlásil sám, protože má rád výzvy. Zároveň to ale není žádný sobec. Kdyby vyhrál, za obdržené peníze by vzal celou svou rodinu na dovolenou.

Jak to s ním nakonec dopane, když se ostatní vrhnou na bodování? Uvidíte v pátečním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.