Seriály a filmy

9. března 2017 19:00

Prostřeno! Antonie bude před hosty pokládat podlahu! Co se stalo?!

Pokládání podlahy - Prostřeno!

Vaří a podlahu pokládá trojnásobná maminka Antonie (26). Zejména Václav se těší, jak jí oplatí její úterní rýpání a na večeři přijde schválně v kožichu.

Poslední slovo dostane v pátek jediná žena ústecké skupiny. Pánové jsou na Antonii opravdu zvědaví, moc k srdci si totiž spolu nepřirostli. I Antonie bydlí v paneláku, a protože v kuchyni tráví vařením pro své čtyři chlapy hodně času, měla by být zkušená kuchařka. „Myslím si, že Antonie je hráčka, poslední konfrontace bude mezi mnou, Antonií a Pavlem,“ očekává Vašek, kterého bylo včera u Matěje nejvíc slyšet. Václav a Antonie jsou na sebe někdy pěkně drsní.

Antonie a taktika

Muži si myslí, že poslední hostitelka se pustí do klasické kuchyně – a to je zčásti pravda. Nikdo už nemá chuť na vývar nebo omáčku, ale to všechno na jídelníčku bude. A bohužel ochucené jedním druhem polévkového koření. Antonie nesolí, ale koření, ovšem láska k polévkovému koření se jí nevyplatí. Všechno pak bohužel chutná stejně. Koření je v zeleninovém ragú i v posledním vývaru s tuhými domácími nudlemi a hlavně ve vepřové pečeni na víně se šťouchanými brambory. Pavel, který se v mase vyzná, vidí jako další chybu, že maso kuchařka před dušením v papiňáku nezatáhla, bylo by pak šťavnatější. Antonie drží nervy na uzdě, ale před dezertem se trochu hroutí a musí jít nabrat síly vedle. Přitom sušenková roláda, která roládou sice není, je chutný a úhledný dezert, který (skoro) všichni pochválí. Antonie nemá ráda kaše, přesto ještě musí uvařit krupicovou s jablky a položit kus plovoucí podlahy! To je totiž výzva týdne, která ji nemine, když se v pondělí tak holedbala…

Jak to Antonie zvládne? Kdo byl největší taktik a bodoval nejníže? A kdo to nakonec vyhraje?

Sledujte premiérové Prostřeno! od 17.35 na Primě.