Seriály a filmy

8. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Blanka dostane bio kuře! Skoro to nerozdýchá!

Jaromíra (46) se za svůj večírek nemusí vůbec stydět, ale pokus naservírovat Blance bio kuře nevyjde.

Jako poslední uvaří skromně a nenápadně působící obchodní zástupkyně Jaromíra, které říkají Mirka. Dnes jí Blanka nebude vytýkat nedostatečně slavnostní outfit, Mirka se vyfikla a krásně prostřela stůl. Po celém týdnu má hostitelka dostatek informací, kdo co nejí, co mu chutná, může tedy Blance uvařit dýňovou polévku a pokusí se jí dokonce předložit hlavní chod – brojlera na pepři z domácího chovu, protože si myslela, že bio maso by jí nemuselo až tak vadit.

Co Blanku mrzí

Je z toho jedno velké bio nedorozumění, to zase nechápe Blanka, protože pak by už přece nebyla vegetariánka? Chybět nebude ani páteční tradiční hra na pravdu a hledání taktika. Není tím taktikem poslední dva dny vlastně Lojzík? Samozřejmě že i Blanka si něco vyslechne, protože to všem notně zkomplikovala. A nakonec se jde po výborné večeři, kde nechyběl předkrm z krabích tyčinek a salát caprese s domácími houskami a další vývar, tentokrát s játrovou rýží, na bowling. V herně si hosté dají poslední chod, ovocný koláč s drobenkou, podle Lojzíka nejlepší koláč z celého týdne – to on ale říká pokaždé…

No a hlavně se dozvíte, kdo v Libereckém kraji tento týden vyhraje!

Jaromíra a její slušivá čepička

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.