Prostřeno! Bordel a smrad! Žena v domácnosti přiznává, že uklízí nerada!

Dlouhovlasá blondýna Lenka (38) si doma zatím moc neuklidila. Na jejím stole chybí příbory i pití, zato hromady krámů a šatstva v bytě přebývají.

Lenka je žena v domácnosti, nedávno se zasnoubila s přítelem, který je kuchař. Bydlí v centru Brna v malém bytě. Aby si hosté měli kam sednout, musela vyklidit postel a zbytek věcí naházela do pokoje patnáctiletého syna. Přesto se u ní hosté cítí stísněně, ale menu vypadá docela slibně. Nakonec slibněji, než jaký bude výsledek. Také v úterý bude kromě dezertu maso v každém chodu, ale na předkrm by ho mohlo být klidně méně, zato na hlavní chod zase více. Salátek mix s telecími a kuřecími medailonky vypadá zvláštně, dokonce při servírování vzbudí smích, i když Lenka je zatím kupodivu klidná a docela si fandí.

Smrad a bordel

Úplný záchvat smíchu pak vyvolá „telecí steak se žampionovým vinným přelivem a vařeným bramborem“ – to není steak podle představ hostů. Žádný flák masa to není a v omáčce jsou kousky hub z předchozí polévky, žampionového krému s údajně zdrclou smetanou, ani brambory nejsou kvalitní. Lenka se s tím moc nepáře a o hosty se dobře nestará. Na jejím stole chybí spousta věcí.

Hosté se bojí

Nejlépe dopadne moučník, prý premiéra, což je hrníčkový perník s kafíčkem. Kávy je v hrníčcích sice žalostně málo, na perníku si ale hosté pochutnají. Možná mají ještě hlad a hostitelku aspoň jednou pořádně pochválí. Slova chvály si ale nezaslouží zábava jako z prvního stupně základky. Stihne Lenka úkol týdne?

Lenky vlastní recept

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a bodujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.