Seriály a filmy

2. listopadu 2016 20:00

Prostřeno! Chatrč bez vody! Takhle bydlí Regina z Vyvolených!

Znají se od vidění, ale osobně se všichni asi ještě nepotkali. Prostřeno! tentokrát proběhne ve velmi speciálním složení. U jednoho stolu usednou hvězdy ze světa filmu, televize, ale i bulváru. Sestava to bude vskutku třaskavá a místy bizarní.

Jednu z večeří bude vařit Regina Agia Holásková – návrhářka oděvů, topless tanečnice, aktivistka a malířka. Regina se ale proslavila už svou nezapomenutelnou účastí v první řadě reality show Vyvolení. V posledních letech bojuje proti znečišťování planety a za práva zvířat. Regina je veganka, občas vegetariánka, výjimečně sní i maso, ovšem jen z bio chovů. Zděněk Macura, Pavel Novotný, Zdeněk Podhůrský a manželé Krampolovi se tak budou muset nejspíše připravit na večer bez masa.

Žije u Brněnské přehrady v chatce, kde není zavedená voda a musí si ji nosit v barelech. Žila tam i nějakou dobu jen při svíčkách, bez elektřiny. Tam také pozve své hosty. Na zahradě chová poníka a psy. Má zde také mnoho podivných draků, celkově je její styl velice extravagantní.

Dívejte se od pondělí 7. 11. od 17.50 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.