Seriály a filmy

2. listopadu 2016 20:00

Prostřeno! Chatrč bez vody! Takhle bydlí Regina z Vyvolených!

Znají se od vidění, ale osobně se všichni asi ještě nepotkali. Prostřeno! tentokrát proběhne ve velmi speciálním složení. U jednoho stolu usednou hvězdy ze světa filmu, televize, ale i bulváru. Sestava to bude vskutku třaskavá a místy bizarní.

Jednu z večeří bude vařit Regina Agia Holásková – návrhářka oděvů, topless tanečnice, aktivistka a malířka. Regina se ale proslavila už svou nezapomenutelnou účastí v první řadě reality show Vyvolení. V posledních letech bojuje proti znečišťování planety a za práva zvířat. Regina je veganka, občas vegetariánka, výjimečně sní i maso, ovšem jen z bio chovů. Zděněk Macura, Pavel Novotný, Zdeněk Podhůrský a manželé Krampolovi se tak budou muset nejspíše připravit na večer bez masa.

Žije u Brněnské přehrady v chatce, kde není zavedená voda a musí si ji nosit v barelech. Žila tam i nějakou dobu jen při svíčkách, bez elektřiny. Tam také pozve své hosty. Na zahradě chová poníka a psy. Má zde také mnoho podivných draků, celkově je její styl velice extravagantní.

Dívejte se od pondělí 7. 11. od 17.50 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.