Co je to romská kuchyně? Dozvíte se již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Muži budou v přesile a jediná žena celého týdne bude mít šanci ukázat, jestli má něžné pohlaví šanci na výhru.

K plotnám všech tvarů a velikostí se tentokrát postaví ti, kdo v Moravskoslezském kraji chtějí ukázat, že mají na vítězství. Kdo nakonec zvítězí? Muži, nebo ženy? A jak si poradí s úkolem týdne, kterým je příprava a zakomponování párku do menu tak, aby jej nikdo nepoznal?

Občas je složitější poradit si s úkolem týdne, který je jednoduchý, než s tím, který se může v menu tvářit velmi nenápadně. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Student Ondřej (22) se věnuje IT oblasti.

Pokud by vyhrál, výhru by do svého budoucího zaměstnání investoval. Kromě toho se rád věnuje skládání origami. Svoje menu postavil ze sezonních produktů. Také proto, že je má rád. Věří, že právě tím přístupem zaujme a výhru si odnese. Na druhou stranu, ve dvaadvaceti může být poměrně nevyvařený, bude tedy zajímavé sledovat, jak se mu bude u plotny dařit. Bude věk na překážku, nebo bude naopak předností, kterou ocení i jeho stolovníci? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Brigádník Ondrej (40) se rozhodl přijít, uvařit a zvítězit.

Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří a chtěl by vyzkoušet, jaké to je vařit před televizní kamerou. Pokud vyhraje, tak peníze použije na nové spotřebiče do kuchyně a nádobí. Což se hodí za každých okolností. Jídelníček sestavil spolu s rodinou, protože daná jídla mají rádi. Ovšem tatarák z lososa může být pořádný risk, který se nemusí vyplatit, protože se mezi soutěžícími mohou objevit lidé, kteří ryby zkrátka nejedí. Vyplatí se také počkat si na Ondrejův guláš. Jak asi bude chutnat, když on sám tvrdí, že pikantní jídla rád nemá? Jak se to dá skloubit? Guláš, který řeže, a chuť, která je nastavená jemně? Sledujte už v úterý!

Středa: Důchodkyně Ludmila (67) si užívá zaslouženého důchodu.

Do pořadu se přihlásila sama, a kdyby vyhrála, ráda by si peníze pořádně užila. Jídla do menu si vybírala proto, že je vaří poměrně často a ráda, tak věří tomu, že bude chutnat i jejím hostům. Od Ludmily nečekejte, že by byla stařenka, která sedí doma a vaří pro vnoučata. Mimo jiné má kapitánské zkoušky, chodí na výlety, hraje ping-pong a šachy. Zkrátka se nezastaví a účast v Prostřeno! je jen dalším bodem, který si v životě chce splnit. Vyzkoušet a otestovat. Jak se jí zadaří, uvidíte už ve středu.

Čtvrtek: Skladník Jan (45) je čerstvě zamilovaný.

Rád by založil rodinu, a třeba i proto se rozhodl přihlásit do našeho pořadu. Žije sám a děti zatím nemá. Podle svých slov měl zatím smůlu na ženy a byl na ně vždy moc hodný. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád pozná nové lidi a nové chutě. Pokud vyhraje, tak by vzal přítelkyni na wellness víkend. Takže se bude snažit. Vaří od dětství a jistě se bude chtít blýsknout skvělými dobrotami, které má ověřené roky praxe. I proto, že radost své partnerce udělat zajisté chce. Mají lívance šanci na výhru? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Pátek: Produktový školitel Marek (30) stále odkládá svatbu.

A ve volných chvílích vaří. Ovšem není jeho vinou, že se mu zatím nepodařilo říci si s partnerkou své ano. Covid míchá lidskými osudy, ale snad tahle pohádka dospěje ke zdárnému konci. Cholerik Marek se bude snažit udržet emoce na uzdě, menu sestaví ambiciózní, ovšem záleží jen na jeho parťácích, jestli mu výhru dopřejí, nebo ne. Pozor, Marek je i sportovec. Hraje aktivně fotbal za TJ Sokol Václavovice. Rád chodí běhat a občas si zajde zacvičit. S rodinou chodí na procházky s kočárkem a pořádají různé výlety. Zajímá se o historii, vědu a aktuální společenské dění. Baví ho sledování sportovních zápasů. A sportovci se nevzdávají. Podaří se Markovi získat zlatou medaili v podobě finanční výhry? Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.