Seriály a filmy

1. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Další hádka kvůli manželovi Radky! Jak to doopravdy bylo?

Lucie (31) se doma stará o čtyři děti, jak zvládne čtyři hosty? Báječně!

Nekonfliktní Lucie ze Soběslavi pozve hosty do rodinného domku a pro ostatní je tak trochu záhada. Záhadné je i její nekonkrétní menu, kde je uvedeno pouze pořadí pokrmů: předkrm, polévka, hlavní chod a dezert. Co to asi tak může být? Co menu ukrývá? Soupeřům to ani nevadí, fantazie pracuje na plné obrátky a nekonkrétní menu dává velký prostor pro další sázky. Kdo se strefí se svým hádáním nejblíže?

Mega porce

Může to být senzační hostina, nebo čeká Lucii v kuchyni propadák? Naštěstí „A“ je správně a italský předkrm, slovenská polévka, ďábelský hlavní chod a mňam dezertík nikoho nezklamou a hosté se olizují až za ušima. A protože jsme ve finále, nebude chybět ani tradiční páteční hra na pravdu. Řešit se bude stále Radka, Veronika a jeden muž. Ten Radčin… Jídlo ale hostům chutná, tak co víc si přát? A hlavně se dozvíte, kdo tento týden v jižních Čechách vyhraje 50 000 korun.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.