Seriály a filmy

1. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Další hádka kvůli manželovi Radky! Jak to doopravdy bylo?

Lucie (31) se doma stará o čtyři děti, jak zvládne čtyři hosty? Báječně!

Nekonfliktní Lucie ze Soběslavi pozve hosty do rodinného domku a pro ostatní je tak trochu záhada. Záhadné je i její nekonkrétní menu, kde je uvedeno pouze pořadí pokrmů: předkrm, polévka, hlavní chod a dezert. Co to asi tak může být? Co menu ukrývá? Soupeřům to ani nevadí, fantazie pracuje na plné obrátky a nekonkrétní menu dává velký prostor pro další sázky. Kdo se strefí se svým hádáním nejblíže?

Mega porce

Může to být senzační hostina, nebo čeká Lucii v kuchyni propadák? Naštěstí „A“ je správně a italský předkrm, slovenská polévka, ďábelský hlavní chod a mňam dezertík nikoho nezklamou a hosté se olizují až za ušima. A protože jsme ve finále, nebude chybět ani tradiční páteční hra na pravdu. Řešit se bude stále Radka, Veronika a jeden muž. Ten Radčin… Jídlo ale hostům chutná, tak co víc si přát? A hlavně se dozvíte, kdo tento týden v jižních Čechách vyhraje 50 000 korun.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.