Seriály a filmy

27. dubna 2017 19:00

Prostřeno! Dana je šokovaná bordelem u Kamila! Aneta pro změnu žádný nevidí..

Všichni jsou šťastni - Prostřeno!

Jak si se svým menu poradí trojnásobný otec a ministerský rada Kamil (38)? Měl hodně řečí a ve finále bude docela trpět…

Soupeřky jsou hodně zvědavé, jak si jejich „ministerský rada“ se svým menu poradí i jak bydlí. A kritikou se rozhodně nešetří. Ještě že má Kamil smysl pro humor... „Ty umíš o vaření mluvit jako sto ženských dohromady, ale s tím vařením je to pak horší,“ vytýká Dana jedinému muži týdne, čímž stručně shrne celý problém Kamilova vaření. I Darina je moc zvědavá, jak se Kamil vytáhne, když sám komentuje každý detail.

Šašek

Úředník ministerstva školství je velký teoretik, ale také celkem zábavný společník. Na lidi je zvyklý nejen z práce, ale i z domova. Žije se ženou a třemi dětmi v zajímavém, ale trochu stísněném podkrovním bytě rodinného domu, kde s nimi bydlí i bratr a maminka. Kamil začne přípravou domácí zázvorové limonády, na přípitek ale dámy dostanou silný drahý rum. Šmejdění je zajímavé, byt je občas chaotický, místy stísněný, ale má i kouzelné krovy a útulná zákoutí. Avšak pořádkumilovná a přísná Dana by mu tam prý poslala sociálku. Kamil určitě nepůsobí dojmem nudného úředníka z ministerstva školství. Večeře začne bez Petry, která trochu bloudila, ale předkrm si už dají všichni. A ten je bohatý, dokonce dvojitý – studený i teplý: výrazná parmská šunka s gorgonzolou a fíky a pražma se zeleninou a bylinkami. Daně vadí kosti, ale ostatní si docela pochutnají. Proč Kamil trochu nestíhá a zmatkuje? Je to z nezkušenosti? Hostitel se dušuje, že v kuchyni tráví tolik času jako „normální ženská“. Přesto zapomene na příbory, burger s hranolky a salátkem je karbanátek bez housky a ženy mu nic nedarují. To, že si nespočítal, kolik příborů bude potřebovat, je pro Kamila poslední kapka. A k tomu se na jídlo čeká nejdéle za celý týden. Zbyde mu ještě energie na dezert brownies, tvrdé výzvy a legrační zábavu?

Sledujte od 17.35 na Primě.

Pepř v dezertu Pepř v dezertu

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!