Seriály a filmy

17. května 2017 19:00

Daniel Landa v příbuzenském vztahu se soutěžící v Prostřeno!

Lucie nejí - Prostřeno!

Lucii (38) pomáhá s večeří její dcera, kvůli které se do soutěže přihlásila. Maminka na rodičovské dovolené je pro ostatní tak trochu záhada.

Lucie hosty pozve do zajímavého rodinného domu a často zdůrazňuje, že vybrala luxusní suroviny, i když někdy to jsou též polotovary. Do soutěže se přihlásila hlavně kvůli jedenáctileté dceři, která vaření miluje a chtěla maminku vidět v Prostřeno! A hlavně chce mamince pomáhat. Jak to holkám půjde spolu v kuchyni? Předkrm tučebara, který vymyslela dcera, servíruje Lucie na lávovém kameni, přidala do něho i drahé lanýže. Ocení to někdo? Hlavní součástí prvního chodu je brambora plněná tuňákem a ta se k hostitelčině zklamání nadšeného přijetí nedočká.

Došla brokolice!

Lucie moc neroztaje ani uprostřed večera, když občas v kuchyni zaslechne, co pronáší brutálně upřímná Kristina, se kterou se nemusí, když vstane od stolu. Na náladě jí nepřidá, když si Leoš ani nedá její „brokolicovou polévku pro labužníky“, ostatní zase trpí při čekání na bramborové nočky s kuřecím masem a špenátem. Hlavní chod prý hostitelce trvá celou hodinu, přestože je špenát mražený a nočky koupené, byť avizované jako domácí. Něco napraví pohár „lahodné pokušení“, ale celkem jsou hosté z Lucčina vaření docela zklamaní. A hostitelčin rezervovaný postoj nezmění ani neodbytné Kristininy dotazy ohledně její minulosti, zaměstnání a soukromého života. Trojnásobná maminka Lucie odpoví jen na to nejnutnější. Mezi Kristinou a Lucií atmosféra houstne a dojde i na osobní útoky. Jako zábava bude lukostřelba, ale už dost jedovatých šípů se vystřílelo během večeře.

Domácí noky od rodinného přítele

Sledujte od 17.35 na Primě.

Pepř v dezertu Pepř v dezertu

Sdílejte článek