Seriály a filmy

13. ledna 2017 18:00

Detektor lži u Prostřeno! Poslední večeře! Kdo neprojde?

Prostřeno! Poslední večeře II (12) - upoutávka

V Praze a Středočeském kraji se kolem prostřených stolů sešla ryze mužská, nezadaná pětka. A ačkoliv to byla pánská jízda, skladba menu tomu příliš neodpovídala.

Bylo to samé kuře, jednou pštros, panenka, dvakrát hrášková polévka, bramborová kaše, ale pořádné chlapské jídlo žádné. Zato se poprvé v historii pořadu podávali opravdoví šneci! A bez ulity… Roman nejí rajčata, ale tenhle týden jich bylo požehnaně, a dokonce je zčásti sám zařadil do svého předkrmu. Ani zábava nebyla moc testosteronová, Roman dokonce nosil kolegům kytky, Jan je zase servíroval.

Legrace bude ve finále, kdy Mikuláš slaví dvacáté narozeniny a boduje buď jedničkou, nebo desítkou. Žádné kompromisy. Přizná to svým soupeřům? V sobotu se tahle chlapská partička sejde znovu dohromady. Snaživý živočichář Martin, postarší Roman, který pracuje jako uklízeč, kritický kurýr Jirka, nezaměstnaný mladíček Honza a lehce výstřední a nevyzpytatelný Mikuláš. Dojde na reparáty vaření, ale i detektor lži. Budou pánové v otázkách na tělo upřímní, anebo je detektor usvědčí ze lži?

Sledujte Prostřeno! – Poslední večeře v sobotu 14. ledna v 17.35 na Primě.

Extra pálivé papričky

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!