Prostřeno! Džungle v paneláku a rizoto jako ze školní jídelny!

Kosmetička Eva (31) utvořila v panelákovém 1+1 provensálský ráj, kde však podává české rizoto jako ze školní jídelny.

Posední hostitelka až do včerejška do jihomoravské partičky zatím moc nezapadla, ale včera se rozmluvila. Čím překvapí Eva své hosty ve finále? Určitě bydlením. Nezadaná hostitelka se osamostatnila a přestěhovala se z Brna do Blanska, kde se jí prý moc líbí. Její byteček ve stylu Provence je útulné hnízdečko s postelí s nebesy, obdivuhodnou koupelnou a spoustou drobností a suvenýrů.

Džungle

Eva je zřejmě romantická duše se zálibou v ezoterice a hosty se nakonec nechá přemluvit, aby jim vyložila karty. Zda se opravdu spojí osud Michala a mladičké Anety, to je zatím ve hvězdách…

Věštění

Eva překvapí i svým menu, i když asi ne úplně tak, jak by si přála. Soupeřům totiž připadá jídelníček poslední večeře moc obyčejný, za což může zejména hlavní chod, zeleninové rizoto z mražené zeleniny, kuřete a pytlíkové rýže. Eva má takové normální české rizoto jako ze školní jídelny prostě moc ráda. A co má ještě ráda, to jsou dochucovadla, kterými nešetří ani ve svém žlutém kuřecím vývaru se zeleninou, kde chybí zavářka. Kdo má rád grilovaný hermelín, určitě si pochutná na úvodním chodu, to ale neplatí o Michalovi, který aromatické sýry nejí, proto od Evy dostane ohřátý koupený hamburger. Co si ale o takovém podstrojování myslí spolustolovníci? A úplně naopak než včera u Anety má Eva úspěch se svým úkolem týdne a sladkou tečkou, což je Pacholíkův dezert s ovocem. Těsta hostitelka umí, návštěva to ocení a v závěru si pochutná.

Rizoto jako ze školní jídelny

Jihomoravská parta není záludná, je spíš velkorysá a přející. Kdo bude nakonec ten nejlepší a odnese si šedesát tisíc korun? Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.